مرکز خدمــات گروه نرگس

نکات روانشناسی
3 / 2 / 1398

نکات روانشناسی

شادمانی همه جا پشت در است                                                                    در گشودن هنر است... امیدواریم مطالب ما تاثیری ولو اندک در بهتر شدن کیفیت زندگی شما داشته باشد.    
ترفندهای خانه داری
27 / 1 / 1398

ترفندهای خانه داری

یک ترفند جهت پاک کردن دیوار رنگ روغن و سرامیک يک پيمانه آمونياک، يک چهارم پيمانه جوش شيرين و يک دوم پيمانه سرکه را در يک سطل آب داغ مخلوط کنيد و روي کاشي ها و سراميک ها بکشيد. از اين ترکيب براي پاک کردن ديوارهاي رنگ روغني نيز مي توان استفاده کرد مراقب باشيد که از مواد شوينده غليظ و قوي براي سراميک ها استفاده نکنيد، زيرا ممکن است روي سطح آن ها خط بيفتد و دوباره آسيب ببيند..  بهتر است براي تميز کردن هر نوع کفپوش، کار را از قسمت انتهايي سالن يا اتاق (جايي که از در و راهرو دور است) شروع کنيد.
خوب است بدانیم 1
25 / 1 / 1398

خوب است بدانیم 1

فنگ شویی چیست؟ مجموعه قواعد جهت ایجاد حال خوش فنگ شویی یا فانگ شویی (Fengshui) فلسفه و هنری باستانی است که سابقه آن به ۳۰۰۰ سال پیش در کشور چین باز می گردد. بر اساس آن هر فضایی دارای انرژی است و با بکارگیری و حفظ تعادل بین اشیا و فضا، سلامتی و خوشبختی برای انسان رقم می خورد. فنگ شویی تمرینی برای ایجاد جریان انرژی سالم در منزل شما می باشد که پایه ای برای یک زندگی متعادل و هماهنگ به وجود می آورد.