مرکز خدمــات گروه نرگس

معماری و طراحی

معماری و طراحی

معماری و طراحی

- ۱۳۹۸/۴/۲۶ ۰۳:۱۲:۵۴ ۱۷۸۹ 0

  • مطالعات اولّیه طراحی معماری ساختمانها
  • طراحی نقشه های معماری ساختمانهای مسکونی
  • طراحی نقشه های معماری ویلا و باغ
  • طراحی نقشه های معماری مراکز اداری و صنعتی

طراحی دکوراسیون داخلی 

طراحی دکوراسیون داخلی ، عاملی بسیار مهم در روح ساختمان تلقی می گردد ، چرا که دکوراسیون یک خانه ، به کلی نشان دهنده فضا و جو حاکم بر یک خانه است . برخی که دکوراسیون سنتی را ترجیج می دهند ، به مراتب افرادی سنتی تر و اصیل پسند تر بوده و برخی نیز تکیه بر دکورسیون مدرن دارند.
در عین حال همانند طراحی معماری ، تاکید بر استفاده از بهترین قوه ی خلاقیت در دکوراسیون می باشد. درعین حال ما در بحث بازسازی ساختمان بر این موضوع تاکید داریم که بهتر است که در بازسازی دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید.
•    طراحی دکوراسیون داخلی در جهت ایجاد حس آرامش و آسایش
•    طراحی دکوراسیون به صورت سنتی و مدرن
•    طراحی دکوراسیون داخلی به شیوه های خلاقانه
•    استفاده از وسایل شیک برای اثربخشی بیش تر دکوراسیون
•    استفاده از رنگ های مناسب برای دکوراسیون داخلی
آسایش و آرامش از زیبایی مهم تر است
نکته ای که در مورد طراحی دکوراسیون داخلی خانه و منزل می بایست حتما مد نظر قرار داد ، این است که در داخل خانه ، دکوراسیونی را انتخاب کنید که بتوانید با آن راحتی بیش تری را تجربه کنید . بسیاری از دکوراسیون های غربی و عکس هایی که در اینترنت می بینید ، اگر چه ممکن است بسیار زیبا به نظر بیایند ، اما چه بسا شما اندکی پس از زندگی در چنین خانه ای احساس آرامش خود را از دست بدهید طراحی دکوراسیون داخل یک خانه باید بر اساس متراژ، میزان نورگیری، تعداد و نوع افرادی که در آن خانه زندگی می کنند و خیلی چیزهای دیگر باشد که اینها میسر نمی شود مگر با مشورت گرفتن از شخص متخصص و با تجربه 

alt text

چرا مرکز خدمات گروه نرگس را انتخاب کنیم ؟

نرگس پایگاهی است مطمئن برای تمامی خانواده های ایرانی ، تا ‏تمامی نیازهای خود را با وی در میان نهند.‏ حاصل تلاش گروه نرگس این امکان را فراهم نموده تا فقط در ‏تماس یک تلفن بتوانید کلیه نیازمندیهای خود را با ما در میان ‏بگذارید .‏ پس از دریافت تماس و نیازهای خدماتی ، مشاورین گروه نرگس ‏برای ارائه مناسب ترین خدمات و در حداقل زمان در خدمت شما ‏خواهند بود . ‏ گروه نرگس افتخار دارد با تخصیص شماره اشتراک به هر متقاضی ‏خدمات متنوعی در تمام زمینه های ساختمانی ، اداری ، حقوقی و ‏خدمات عمومی را به شهروندان گرامی عرضه نماید.

نظر مشتریان

شماره های تماس
آدرس:
تهران ، ضلع غربی میدان هفتم تیر ، خیابان شهید سرتیپ لطفی
سامانه پیامک:
۰۲۱۴۲۸۲۰
اطلاعات تماس
متن پیام