مرکز خدمــات گروه نرگس

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان

بازسازی ساختمان
- ۱۳۹۸/۴/۲۷ ۰۲:۰۱:۱۳ ۱۹۸۴ 0
 • بازدید و مطالعه و ارائه طرح اوّلیه
 • برآورد مالی از اجرای بازسازی
 • تدوین برنامه زمان بندی همراه با طراحی
 • ارائه تغییرات اساسی در بازسازی و کنترل موارد فنّی
 • مشاوره در تأمین مصالح و لوازم و تجهیزات
 • دکوراسیون و زیبا سازی
 • نورپردازی
 • بازسازی تأسیسات مکانیکی و موتورخانه
 • بازسازی شبکه برقی و الکتریکی ساختمان

نمونه کارهای بازسازی ساختمان

طراحی دکوراسیون داخلی، عاملی بسیار مهم در روح ساختمان تلقی می گردد، چرا که دکوراسیون یک خانه ، به کلی نشان دهنده فضا و جو حاکم بر یک خانه است . برخی که دکوراسیون سنتی را ترجیج می دهند ، به مراتب افرادی سنتی تر و اصیل پسند تر بوده و برخی نیز تکیه بر دکورسیون مدرن دارند.

در عین حال همانند طراحی معماری ، تاکید بر استفاده از بهترین قوه ی خلاقیت در دکوراسیون می باشد. درعین حال ما در بحث بازسازی ساختمان بر این موضوع تاکید داریم که بهتر است که در بازسازی دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید.

 • طراحی دکوراسیون داخلی بر اساس آرامش و آسایش
 • طراحی دکوراسیون به صورت سنتی و مدرن
 • طراحی دکوراسیون داخلی به شیوه های خلاقانه
 • استفاده از وسایل شیک برای اثربخشی بیش تر دکوراسیون
 • استفاده از رنگ های مناسب برای دکوراسیون داخلی

آسایش و آرامش از زیبایی مهم تر است

نکته ای که در مورد طراحی دکوراسیون داخلی خانه و منزل می بایست حتما مد نظر قرار داد ، این است که در داخل خانه ، دکوراسیونی را انتخاب کنید که بتوانید با آن راحتی بیش تری را تجربه کنید . بسیاری از دکوراسیون های غربی و عکس هایی که در اینترنت می بینید ، اگر چه ممکن است بسیار زیبا به نظر بیایند ، اما چه بسا شما اندکی پس از زندگی در چنین خانه ای احساس آرامش خود را از دست بدهید.

قاعده ی انسجام در دکوراسیون چیست ؟

بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی ساختمان ، بر انسجام داخلی دکوراسیون ، تاکید جدی دارند ، بر این اساس بهتر است که شما در دکوراسیون خود ابتدا یک تم را انتخاب کنید ، مثلا بگویید می خواهم نمای کلی آشپزخانه به رنگ چوب باشد. در این موارد شما دقیقا می دانید که در میان حجم انبوهی از دکوراسیون ها باید به دنبال چه باشید .

طراحی دکوراسیون داخلی در هر فضا چه تفاوتی دارد ؟

یکی از مواردی که باید حتما در شروع کار در انتخاب دکوراسیون مناسب ، مد نظر قرار گیرد ، توجه به اندازه و کاربری فضاها است . باید به این نکته توجه داشت که اجرای یک دکوراسیون داخلی خلاقانه و کاملا باز ، در یک فضای بسته آپارتمان ۶۰ متری ممکن نیست ، بهتر است در چنین فضاهای کوچکی حتی الامکان همه فضاهای مختلف را به اندازه ای محدود کنیم ، مثلا می توانیم آشپزخانه را به یک فضای سرویس دهنده در کنار دیوار که در آن اجاق گاز و ظرفشویی کنار هم هستند ، محدود کنیم.

چرا شرکت خدمات ساختمانی نرگس را انتخاب می کنیم؟

مجموعه ای کامل از خدمات ساختمانی به صورت کاملا حرفه ای با در نظر گرفتن مصلحت و سود مشتری و رضایتمندی ایشان با استفاده از مصالح باکیفیت و استادکاران با تجربه و حرفه ای که در کوتاهترین زمان ممکن به بهترین نحو پروژه محول شده را جهت بهتر کردن رنگ و بوی زندگی شما ارائه خواهد داد و  با این دیدگاه سرمایه گذاری بر مشتری را بر سود لحظه ای ترجیح می دهد ما خواستار رضایت طولانی مدت و تبلیغ از طریق خود شما هستیم.

مشاهده اطلاعات تماس

شماره تماس: 02142820 09354282045

آدرس اینستاگرام: 42820.ir

آدرس تلگرام: www_42820_ir

آدرس دفتر مرکزی شرکت : تهران ـ میدان هفتم تیر ـ خیابان لطفی ـ پلاک 15 ـ واحد اول شرقی

هم اکنون برای بازسازی ساختمان با ارزان ترین قیمت تماس بگیرید

فنگ به معنی باد و شویی آب است. در فرهنگ چینی باد و آب مظهر سلامتی و پاکی است. در نتیجه فنگ شویی خوب، خوشبختی است و فنگ شویی بد، بدشانسی و بدبختی است.

اساس فنگ شویی دیدگاهی است که فلسفه و فنون باستانی چین به جهان دارد. بر اساس این دیدگاه، زمین، زنده و منبع انرژی است.
یک روز بهاری را تجسم کنید. خورشید می درخشد و نسیم خنکی می وزد در حالیکه شما بر امواج آرام دریا در حال استراحت هستید. اکنون احساس فوق العاده ای دارید. چرا این احساس را داخل خانه خود نبرید؟ هدف فنگ شویی ایجاد اینگونه تغییرات برای احساس کردن لطافت باد و آب است.

دوست گرامی، درخواست شما با موفقیت ثبت گردید و در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهد شد.
در ضمن شما می توانید با مرکز تماس ما در ارتباط باشید و پیگیر نتیجه ثبت درخواست آنلاین خود باشد.

ثبت درخواست تعمیرات ساختمانی

مرکز خدمات مشتریان گروه نرگس بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما، نزدیک‌ترین تعمیرکار با تجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

 • متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین 15 سال تجربه
 • رتبه اول در خدمات تعمیرات ساختمانی در استان تهران و البرز
 • تعیین زمان تعمیرات توسط شما
 • ضمانت خدمات ارائه شده

alt text

چرا مرکز خدمات گروه نرگس را انتخاب کنیم ؟

نرگس پایگاهی است مطمئن برای تمامی خانواده های ایرانی ، تا ‏تمامی نیازهای خود را با وی در میان نهند.‏ حاصل تلاش گروه نرگس این امکان را فراهم نموده تا فقط در ‏تماس یک تلفن بتوانید کلیه نیازمندیهای خود را با ما در میان ‏بگذارید .‏ پس از دریافت تماس و نیازهای خدماتی ، مشاورین گروه نرگس ‏برای ارائه مناسب ترین خدمات و در حداقل زمان در خدمت شما ‏خواهند بود . ‏ گروه نرگس افتخار دارد با تخصیص شماره اشتراک به هر متقاضی ‏خدمات متنوعی در تمام زمینه های ساختمانی ، اداری ، حقوقی و ‏خدمات عمومی را به شهروندان گرامی عرضه نماید.

نظر مشتریان

شماره های تماس
آدرس:
تهران ، ضلع غربی میدان هفتم تیر ، خیابان شهید سرتیپ لطفی
سامانه پیامک:
۰۲۱۴۲۸۲۰
اطلاعات تماس
متن پیام