مرکز خدمــات گروه نرگس

چرا مرکز خدمات گروه نرگس را انتخاب کنیم ؟

نرگس پایگاهی است مطمئن برای تمامی خانواده های ایرانی ، تا ‏تمامی نیازهای خود را با وی در میان نهند.‏ حاصل تلاش گروه نرگس این امکان را فراهم نموده تا فقط در ‏تماس یک تلفن بتوانید کلیه نیازمندیهای خود را با ما در میان ‏بگذارید .‏

معرفی بیشتر

چرا خوب است ما همراه شما باشیم؟

سابقه ما نشانگر تخصص ماست

سوالات متداول

1- جمع آوری وسایل در مرکز سالن 2- انداختن یک پوشش ضد آب بر روی وسایل
امیدواریم شما دوست عزیز با وجود مطالب موجود در سایت و مطالعه آنها از فواید ایجاد یک محیط زیبا و شیک آگاهی پیدا کرده باشید و تمایلی به تجربه‌ی زندگی به رنگ و سلیقه خود داشته باشید این یعنی اهمیت دادن به خود و لذت بردن و داشتن محیطی گرم و پراز انرژی مطابق با خانواده شما عزیز گرامی. شاد باشید
گروه نرگس، پایان اجرای یک پروژه را پایانی بر ارتباط با مشتری خود ندانسته و خدمات پشتیبانی و ضمانت اجرا را با هدف حفظ حقوق و جلب رضایت کارفرمایان محترم در اولویت دستور کار خود قرار داده است. هر زمان پس از یک پروژه، در یکی از بخشهای انجام شده توسط این شرکت، ایرادی پیدا شود که ناشی از اجرای نادرست کارشناسان و عوامل فنی شرکت باشد، ترمیم و بازسازی آن به صورت رایگان انجام خواهدشد. که البته در قرارداد فی مابین کارفرما و گروه نرگس ذکر خواهد شد.
انواع مختلفی از قرارداد را می توان برای یک پروژه بازسازی استفاده کرد، اما غالباً بازسازی در قالب دو نوع قرارداد به اجرا در می آید: «قرارداد پیمان مدیریت» و «قرارداد با قیمت مقطوع»
پس از مشورت کارشناسان ما با کارفرما و بررسی‌های فنی، طرح اجرایی شامل نقشه و ابعاد و فهرست کامل متریال مصرفی، ارائه می‌نماید. هم چنین در صورت نیاز، با پرداخت هزینه جداگانه امکان ارائه طرح سه بعدی نیز وجود دارد که موجب روشن تر شدن کار برای کارفرما خواهدشد.
از طریق تماس تلفنی، سایت و سایر شبکه های اجتماعی امکان پذیر است. لازم به ذکر است این مشاوره و در صورت لزوم بازدید اولیه، هیچ هزینه برای شما نخواهدداشت.
1. توانایی ارائه کلیه خدمات ساختمانی: خیلی از پیمانکاران شخصی یا حتی شرکتی فقط در بخشی از فعالیت های ساختمانی، توانایی فنی و نیروی انسانی لازم را دارند که این موجب می شود برای سایر مراحل بازسازی به پیمانکاران دست دوم مراجعه کنند. این امر، موجب افزایش هزینه ها، فعالیت غیرمنسجم و عدم پشتیبانی از فعالیت های انجام شده در آینده خواهدشد. 2. مجری آشنایی کامل با کیفیت و بازار متریال مورد استفاده داشته باشد: برای انتخاب پیمانکار بازسازی، داشتن سابقه فعالیت موفق و قابل بررسی بسیار مهم است تا کارفرما بتواند با اطمینان خاطر خانه خود را به او بسپارد.گروه خدمات نرگس با سابقه کاری طولانی و اجرای پروژه های متعدد مسکونی و اماکن عمومی و اداری، می تواند به عنوان مشاور و یا مجری مورد اطمینان برای بازسازی ایفای نقش کند. 3. ضمانت خدمات و پشتیبانی: ارائه خدمات پشتیبانی در صورت بروز هر گونه مشکل در فعالیت های انجام شده، پس از اتمام پروژه است. این ضمانت و پشتیبانی به دلیل اعتماد این گروه به کیفیت متریال مصرفی، نیروی کار حرفه ای و تجربه سالها فعالیت در این حوزه، به وجود آمده است.
طبیعتاً بازسازی و ارتقای وضعیت ظاهری و سازه ساختمان، سبب ایجاد ارزش افزوده و یا بازیابی ارزش واقعی در یک واحد ساختمانی خواهدبود. قطعاً بازسازی ساختمان در کیفیت و سرعت فروش، نقش مثبت و قابل توجهی خواهدداشت.
پاسخ دقیق به این سؤالها قبل از بررسی و طراحی امکانپذیر نیست. تعیین زمان بازسازی وابسته به موارد زیادی می باشد بستگی به متراژ و مقدار تغییرات می‌باشد که در هر پروژه باید جداگانه بررسی شوند. اما به طور کلی می توان گفت: زمان مورد نیاز برای اجرای یک پروژه بازسازی متداول، حدوداً 1ماه الی 3ماه است البته تاریخ اتمام در قرارداد ذکر خواهد شد.
هزینه ی اجرا بعد از مرحله طراحی و مشخص شدن متریال های مورد نیاز به طور دقیق محاسبه میشود. در مورد هزینه بازسازی می توان گفت در یک پروژه واحد، هزینه ها می تواند از متری 200هزارتومان برای هر متر مربع (برای کمترین تغییرات با متریال مصرفی معمولی) تا چند میلیون تومان برای هر متر مربع (در صورت استفاده از متریال درجه یک و تغییرات گسترده و زیربنایی) تغییر کند.
دوست گرامی، درخواست شما با موفقیت ثبت گردید و در اسرع وقت با شما تماس حاصل خواهد شد.
در ضمن شما می توانید با مرکز تماس ما در ارتباط باشید و پیگیر نتیجه ثبت درخواست آنلاین خود باشد.

ثبت درخواست تعمیرات ساختمانی

مرکز خدمات مشتریان گروه نرگس بعد از ثبت درخواست، جهت هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت تا در زمان مورد نظر شما، نزدیک‌ترین تعمیرکار با تجربه و متخصص به محل اعزام گردد.

  • متخصصان و تعمیرکارانی با میانگین 15 سال تجربه
  • رتبه اول در خدمات تعمیرات ساختمانی در استان تهران و البرز
  • تعیین زمان تعمیرات توسط شما
  • ضمانت خدمات ارائه شده

آخرین مطالب و تازه ها

ایتم دو
ایتم دو
ایتم دو
ایتم دو